
Souhlasím, že se Myla chová jak grep, ale zas to podle mě až tak výrazně nevybočuje od spousty dalších v tvých oblíbených dresech, kteří jsou taky strašně udivení, když jim rozhodčí pískne jasnej faul nebo naopak nepískne evidentní filmovačku. Ale i přes svoje grepovství byl Müller výtečnej hráč, kterej bohužel začal uvadat už v pětadvaceti, což je poměrně unikát