Jinak tedy příští středu Vinohradům nepotvrdím, nikdo nereagoval, jen Robo, kterej řekl, že jsme na to už moc plesniví.
Do konce sezony tedy zbývají dva tréninky, tak kéž bychom je odehráli v plném počtu. Na zítřek je nás ovšem zatím 6+1 (jeden z toho je Ladis a jeden Franz po vězeňáčku), kdežto kolonka NE je narvaná k prasknutí...