Když se někde lije, tak se Vlasy hnedka hlásí Tak já teda taky, když to bude vlačmenem...
Vlasy | 17:43:56 8.3.2019
Já bych se na NHL akci určitě rád přidal taky
Kauli | 17:12:19 8.3.2019
...a nejde o to, že opičák je grep, jde o to vidět NHL a zkušeně to zhodnotit. Jinak se hlásil na tuto akci už i Pešta...
Kauli | 17:11:12 8.3.2019
4W 12:19 : stopro souhlas! Klidně celodenní akce vlakem!
Robo | 16:58:58 8.3.2019
A málem jsme mu i stihli říct, že je grep
| 14:04:18 8.3.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Robo | 13:25:16 8.3.2019
Kdyby z toho byla pasrovská akce a ty lístky stály rozumnou cenu (kolem litru), tak bych o tom uvažoval, ale jinak mě hokej až tak netankuje a ta NHL v Praze mi přijde taková mdlá a bez atmosféry.