Jedete zitra nekdo do Swampu kolem Luzanek? Muzete me tam nabrat?
Majkl | 18:44:02 7.3.2019
Vojto, kdyz neusnu, moh bych to nahodit dnes v noci. Hlasis se o nektery clanek, ze ti ho mam nechat/mas neco rozepsany?
Vojta | 17:08:39 7.3.2019
Majkle, jak je to s tema clankama?
| 15:30:55 7.3.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
| 14:45:06 7.3.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Robo | 12:56:52 7.3.2019
Já souhlasím s touhle pasáží: Bouře, které video ve fotbale vyvolává, jsou z velké části zaviněné neznalostí pravidel a protokolu jednotlivých aktérů zápasů. Nezná ho Manolas, neznají ho další hráči i trenéři, jak ukazují příklady i v české lize.
Ti, co vřeští, jsou většinou grepi, co jsou zaslepení pohledem svýho týmu jako například Hašek z Bohemians. A stejně naposledy pasři z AS Roma. Zatímco penalta Porta byla jasná, protože kořeň jednoznačně zatáhl za dres útočníka, tak oni se dovolávají jakýhosi skoro neviditelnýho kontaktu na Schicka, kterej nikde nebyl jasně prokázanej. O penaltě proti PSG se ani nemá cenu bavit, ta byla zcela jednoznačná. Pro spoustu lidí to je nezvyk, někdy jsou ty rozhodnutí i krutý, ale postižení mají řešit, proč obránce zahrál rukou od těla nebo stáhl útočníka, a ne to, jestli to odhalilo až video.
Jinak video je prospěšný v tom, že pomáhá odhalovat neduhy obránců v podobně různých držení. Nebezpečí však vidím v tom, aby se určila pevná hranice, co písknout a co ne. Ve zmíněných případech jako Porto nebo Slavia na Bohemce to byly evidentní fauly, ale může se stát, že si vyberou i něco, co je k vidění na obou stranách (to byl třeba případ toho minidržení v Portugalsku, o kterým jsem se hádali a penaltovej faul to podle mě nebyl - ale tam to video stejně nehrálo roli).
Majkl | 12:33:40 7.3.2019
ja myslim, ze bylo, odhaluje spoustu jinak mozna prehlednutelnych poruseni pravidel
| 10:22:11 7.3.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Majkl | 22:42:41 6.3.2019
Kauli,
Robo | 20:42:58 6.3.2019
Kauli, to je slovo Gladiatora!
Hložis | 20:24:42 6.3.2019
Kdo vzal v neděli balony?
Kauli | 20:24:42 6.3.2019
Tak pánové, všem díky!
Na pátek jsem namyslel drobnou motivaci, jako dárek bych rád dostal nějakej ten bodik ze swampu! Za kazdej uhranej bod mutyho pro vsechny (hrajici i nehrající) účastníky pátečního zájezdu! Sosnem to idealne ihned po navratu do Brna
Majkl | 19:05:55 6.3.2019
Ja se na tento muj letosni posledni halovy trenal tez tesim
Vojta | 18:26:52 6.3.2019
Takže večer v 9ti? Ilja podle mě nepřijde, bude v té době už nemocnej A pokud se někdo těší, tak to je špatný, to se většinou provaříme Takže já se netěším, protože to bude epic fail