Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Vojta | 23:04:36 5.12.2018
Bojím se, že v neděli po Béčku můžeme vylejt tak maximálně kofolu. Chápu, že lít večer před Béčkem není moc košer (naštěstí se nehraje hned ráno), ale s tou nedělí odpoledne máme podle mě ještě horší zkušenosti. Navíc v neděli odpoledne osobně nemůžu. Takže jsem pro původní plán
| 18:30:16 5.12.2018 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Jura | 17:46:20 5.12.2018
Ja se prizpusobim vetsine....pokud se bude lejt v sobotu po spile prijdu az kolem pul noci,predtim jsem.na koncerte  pokud v nedeli po spile cajk, pokud nejaky den v tydnu tak taktez dorazim,ale asi to bude opatrnejsi s tim alkoholem....takze varianty zvladnu nejaky vsechny, takze se prizpusobim te kde nas bude vetsina...
Robo | 17:36:24 5.12.2018
No ja v tu nedeli skrz praci nemuzu. Jeste zkusim jeden navrh: co nejakej vsedni den? Vetsina vanocnich mecheche se kona v tydnu a lidi pak druhej den zvladnou dojit do hokny, proc ne my? Kdyz zacnem v 7 nebo 8, tak mame do pulnoci cas se vylejt. Kdyby to bylo v pondeli nebo utery, tak je jeste do Vanoc casu dost.
Ale pokud bude vetsina lidi pro tu nedeli, tak mam zkratka peska a svou ucast budu muset ozelet...
| 13:52:46 5.12.2018 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Hložis | 13:50:30 5.12.2018
Změnil se los, nikdo z nás za to nemůže a jak jsem psal, přesun nedělního špílu by byl opravdu dost složitej. Soupeřem je Mitra, která se v týdnu na náš trénink nesleze a museli bychom tedy zaplatit halu o víkendu. Navíc je leden až březen dost narvaná termínovka.
Dodržet původní plán znamená jít lejt v sobotu v noci a ráno hrát za béčko, což za mě není moc slučitelný. Chápu, že kdo by hodil potom v neděli legyho, tak mu to může být jedno, ale někdo to béčko odehrát bude muset a za sebe můžu říct, že končit ve čtyři ráno v Tabáku a v poledne chytat Šotolu ve svým věku prostě nedávám.
Sami | 13:44:17 5.12.2018
Už dávno počítám se sobotou večer, vše jsem tomu přizpůsobil, takže pokud to přesunete na neděli odpo, nemůžu se účastnit...Díky za držení původních domluv!
Hložis | 13:31:57 5.12.2018
UKONČENÍ PODZIMU
Vzhledem k přesunu posledního špílu béčka na neděli 16.12. navrhujeme zapíječku udělat po něm, tedy v neděli odpoledne. V klidu se vylejem a v pondělí ráno budem fresh. Překládat špíl s ASM by bylo dost náročné jak organizačně, tak finančně.
Dotazy:
1) Vadí to někomu?
2) Kde to uspořádáme?
Hložis | 13:29:53 5.12.2018
Robo: promiň, pane přísnej  Ale protože tuším, že to v týmu sleduje víc lidí než teplou NFL, tak jsem to nadhodil. Nápravu v kalení zajistíme už za necelé dva týdny o víkendu! Viz výše... 
Hložis | 13:28:52 5.12.2018
Pleky je zde, asi dorazil z tréninku 
Rozi | 12:18:28 5.12.2018
Robo, přesně. 
Robo | 11:57:52 5.12.2018
Ty vole ta nase banda se pomalu neni schopna slezt ani na mutyho po spilu, natoz na fus (obrovskej respekt za vyjimecny nasazeni pri MS), o Super Bowlu ani nemluve, a ty tu vymyslis spolecnou mudrovacku na plastaky??? Budicek   To uz rovnou muzes vyzyvat k hromadne sledovacce kriketovyho mace Indie - Pakistan, to je aspon mensi bizar 
Ale na Moravaku maji plastaci nejakou fanzonu, tam se muzes jit vytoporit 
| 9:30:22 5.12.2018 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Rozi | 8:47:36 5.12.2018
Ne Hlozi, nechtělo.
Hložis | 8:41:04 5.12.2018
Včera jsem napůl koukal na plasťáky a celkem dobrý! Dokonce mě to i bavilo, což o florbalu říct pokaždé nemůžu. Chtělo by to k tomu společnou mudrovačku 
| 1 | ... | 320 | 321 | 322 | 323 | 324 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.