obecne je mi jedno, kdy ta akce bude, nejlepe mi vyhovuje sobota, nebo nedele, prip. patek 21. jak psal Willy.
Hlozi - v nedeli hraju i kdybych v sobotu pil


a chtel jsem napsat jeste neco jak Rozi - posledne na Benfice snad nikdo vylitej nebyl a jak to dopadlo?