Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Hložis | 11:30:06 1.12.2018
Tak co, mám to odhrabat i Plekymu, aby se nezranil, až hodí záda? 
Hložis | 6:47:40 1.12.2018
5. ledna jsme přihlášení na Turnaj Žabinských vlků. Až bude los, hodím to do GISu.
Zatím info tady: m.zabinstivlci.webnode.cz/news…
Robo | 16:50:41 30.11.2018
LZ v rozhovoru na svým webu: Mám jednu lidskou vlastnost, a to skromnost. 
Tak hlavně, že tu vlastnost tak skromně prezentuje 
| 11:12:08 30.11.2018 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Robo | 9:23:55 30.11.2018
Presne tak. Zaruceny info, ze pujde Plekanec do Komety, mela pulka Brna, a nakonec to dopadlo stridavyma startama, s cimz nikdo nepocital. Taky si nedovedu predstavit, ze slavne vytahne Kladno do extraligy a pak rekne: cau, valim do Brna. Ale jak psal Willy, uz nas jednou zaskocil, takze budu se soudama opatrnej.
Moje info z Komety zase rika, ze tam jak na smilovani cekaji na Erata, ze tedka tam vladne anarchie, protoze tupyho Pokornyho nikdo neposloucha a Libora by sice poslouchali, ale ten jim stejne jako driv nic nerika.
Jinak ty jeho letosni skatulata sou zatim dost divoky. Mikus jakozto hlavni posila do D i Kaspar do O jsou fuc, golmana uz vymenil, pripadne privedl Schausse, aby zjistil, ze na to nema...
Pešta | 20:55:52 29.11.2018
Podle mě bude záležet na tom, jak dopadne Kladno. Pokud nepostoupí, tak se tam asi nebude chtít zakopat a půjde od další sezóny sem. Pokud ale postoupí, tak si myslím, že tam zůstane. 
| 18:56:45 29.11.2018 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
| 18:01:37 29.11.2018 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
| 17:57:11 29.11.2018 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Hložis | 17:16:14 29.11.2018
Tak pro mě je to provar, Kometa posbírá nějakých pár Plekyho startů v základní části, to mi jako extra zajímavé nepřijde. Kladno do té baráže dost možná půjde, takže play-off nic. Ještě to může nepříjemně ovlivnit kabinu. leda by měl pravdu Milda Hořava, že borci uvidí, jak pleky trénuje, a hrozně je to nabudí. 
| 15:10:49 29.11.2018 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Pešta | 13:25:12 29.11.2018
To chápu, ale zrovna tam Kometu pata netlačí. Navíc ten marketingovej potenciál dost snižuje to, že se tady pasr občas ukáže, podle toho, jak se mu to bude hodit s Kladýnkem a v play off se tady dost možná neukáže vůbec. 
Havran | 11:23:59 29.11.2018
Peši myslím že sleduje marketing :)
Majkl | 1:00:53 29.11.2018
Gratulace, Bubaku
Hložis | 19:41:07 28.11.2018
Zkušenej pasr je David Kadlec 
| 1 | ... | 322 | 323 | 324 | 325 | 326 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.