Tak pro mě je to provar, Kometa posbírá nějakých pár Plekyho startů v základní části, to mi jako extra zajímavé nepřijde. Kladno do té baráže dost možná půjde, takže play-off nic. Ještě to může nepříjemně ovlivnit kabinu. leda by měl pravdu Milda Hořava, že borci uvidí, jak pleky trénuje, a hrozně je to nabudí.