Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Robo | 13:10:50 10.12.2018
Jelikož to pondělí vyhovuje nejvíc lidem, tak žádnou lepší variantu nevidím.
Vojta | 12:58:33 10.12.2018
Já se bojím, že to pondělí fakt nakonec bude realita...
| 12:40:02 10.12.2018 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Hložis | 12:26:52 10.12.2018
Willy, jakožto autor dotazníku bys měl tedy vzít odpovědnost do hrsti a učinit rozhodnutí. Návazně nekdo musí obvolat hospody a znovu rozhodnout, kde to tedy bude a také od kolika.
Dál by měl někdo obvolat ty, kteří vybraný termín neoznačili, a zkusit je přesvědčit, aby přišli aspoň na chvíli. Aneb běžná agenda někoho, kdo se snaží zorganizovat závěrečnou 
Držím palce a jsem rád, že s tím pomáháte. 
| 11:45:38 10.12.2018 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Robo | 11:12:13 10.12.2018
Doplnil jsem statistiku s Orlem vcetne tech asistenci Kauliho a Willyho.
Jinak patek by byl lepsi nez pondeli, ale vic lidi se v demokratickym hlasovani vyjadrilo pro pondeli a v tomto pripade plati hlas lidu, hlas bozi.
| 8:45:01 10.12.2018 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Jura | 7:02:26 10.12.2018
Presne tak v prvnim spile jsem dal dva goly...ten druhej co jste hledali byl opravdu tak ze jsem strelu otrel o branijiciho hrace od ktereho se to odrazilo do brany...asi mi ty goly nekdo nepreje...kdo prihraval presne nevim na ten prvni urcite Wilda a nejspis Kauli na ten druhy
Rozi | 23:39:49 9.12.2018
Souhlas s Pešim, Nok Nok je v pohodě. Dál Zlatá loď, Stopci. Kdyby byl provar s flekem, tak dřevěný orel to jistí. Hlavně ne Lokál, strašný jídlo, žádný normální panáky. Jenom nevím, jaké jsou otevíračky v pondělí. To asi chodíme do hospody jenom my. Proč, když se krásně nabízí pátek:-)
Pešta | 23:17:22 9.12.2018
Co Nok Nok? Ten jsme měli už loni ve výběru. 
Ruman | 22:46:48 9.12.2018
Do Lokalu a je to!
Hložis | 22:05:13 9.12.2018
Rozi, nadhoď jako správnej Vlk z Masarykova street nějakou knajpu v centru, ať se nemusí celá Líšeň a Vinohrady stěhovat do Bystrce. Když bude dobrej flečmen, dorazí i Don Varanero 
Havran | 20:35:48 9.12.2018
27 branek za 4 zápasy?! Asi se brzo půjdu převlíct :)
Robo | 19:58:10 9.12.2018
Takze oba ty "vlastni" goly dal Jura? Jednou mu udajne nahral Willy a podruhe Kauli, je to tak, Masinko? Akorat pokud to bylo jen s lehkou teci obrance, tak by to nenapsali jako vlastni, jak to teda bylo?
Kauli | 17:19:27 9.12.2018
byl to náš třetí gol, kdy jsem na vlastní půlce předskočil Bažu, přeběhl s balonem celej plac a dal to doleva Jurovi, kterej vystřelil a s tečí dobýhajícího Orláka to skončilo v kase....
| 1 | ... | 317 | 318 | 319 | 320 | 321 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.