Podle me tam to pivo vubec byt nema, protoze prece pivo po spilu neni po spilu, ale je jeho soucasti. Tudiz, jestlize se jde hrat, pivo je jiz implicitne zahrnuto. jinak diky hlozi, ja s tim pocitam
Vojta | 20:35:50 14.12.2018
Podle me podstatny jmena.
Robo | 19:30:56 14.12.2018
Co je to za slova mezi "sedli na" a "pivo"???
Hložis | 19:28:12 14.12.2018
Odesláno teď Trumpešovi:
Dobry den, objednavam hriste na futsal na Srbske 26.12. 9:30-11:00. Prijdeme v 9:15 a potom bychom cca do 12 sedli na caj, kafe, pivo. Diky moc! Tomas Hlozanek GLADIATORS BRNO
Robo | 0:03:09 14.12.2018
Pet statecnych v poli dnes az na prvnich pet minut taky velmi slusny vykon
Hložis | 23:40:57 13.12.2018
Slavia slušných 10 bodů za 4 vstřelený góly...
| 18:42:10 13.12.2018 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Rozi | 17:06:51 13.12.2018
Bohužel
Sami | 9:26:38 13.12.2018
Zase kouleno???
Vojta | 8:58:09 13.12.2018
Tak promiň, že jsme veškeré naděje opřeli o Matyho a ten byl v 2.minutě odnesen ze hřiště
vysledek | 22:38:55 12.12.2018
jiskra...smaznout...zazrak... - 0:4!!!
Kauli | 19:22:11 12.12.2018
Wow, tak to dostava novou jiskru ten trenink!!
Hložis | 18:22:05 12.12.2018
A jde nakonec i Adam, tak to bychom už je smáznout mohli