Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Majkl | 15:25:37 21.12.2018
Franzi, vsechno nejlepsi
Havran | 20:10:24 20.12.2018
V C se navýšil počet na Nevím na 3 
Robo | 15:29:34 20.12.2018
My jsme hoši z STB,
bereme však na sebe,
podobu levice, středu nebo pravice
(to je pěkná směsice).


Jsme i ruský rohože,
a to všechno protože,
vlastníme nakrátko
k Putinovi sluchátko
(taky jedno prasátko).
Vojta | 20:38:43 19.12.2018
Tak mezistav na GWC je prakticky 8 na Ano, plus Mira G a Vary. To je dobry, uvidime co zbytek na Nevim. Poptam jeste nejaky back-upy, jeste par lidi z C ceka na vyjadreni
Jura | 21:23:47 18.12.2018
Diky Svanci 
Vojta | 8:40:48 18.12.2018
Vary, dejte prosim co nejdriv vedet pocet hracu Cecka na GWC, at vime, kolik shanet externistu. Das to treba do ctvrtku? Diky
Švanci | 8:38:35 18.12.2018
Dneska slavi nas "mlady" golovy stirek. Vsechno nej Juro
Robo | 18:20:38 17.12.2018
Sraz 18.30 
Jura | 18:02:38 17.12.2018
Panove kdy mam ocekavat prvni ziznivce v Nok Nok? Preci to mam z kanclu kousek a nerad bych tam posedaval sam 
Hložis | 17:33:00 17.12.2018
Robo | 17:26:49 17.12.2018
Podle mě je to lůzrovský uvažování. To chápu třeba v MOL Cupu, kde je pro nějakej divizní mančaft událost, když přijede Sparta nebo Plzeň, i když dostanou čočku, protože je to pro ně zážitek na celej život. A stejně tak by vypadli aji s nějakýma druholigovýma trapákama. Tam to chápu. Nebo ve skupině Ligy mistrů, kdy Plzeň ví, že stejně vyletí, tak je pro ni lepší si to štrejchnout s Realem, Barcou nebo Bayernem než třeba s Valencií, Ajaxem a Schalke.
Ale aby se ve vyřazovací fázi mančafty třásly na to, aby dostaly tlučku od Arsenalu, ale pasři měli doma dres Koscielnyho na památku, to fakt nechápu.
Majkl | 17:13:36 17.12.2018
to Sami, Robo: presne jak pise Rozi, je to takovej alibismus k vypadnuti - hezky schovanej za "delame to pro lidi/fanousky, aby meli moznost se podivat na top soupere nazivo bez jezdeni nekam do zahranici..."
proste co kdyz se provarime s nakou Trnavou a pak nebudem v dalsi fazi, kdy by k nam prijel Arsenal...nebo hur, co kdyz sice postoupime, ale Arsenal se provari s Trnavou a pak budem hrat v dalsi fazi strasne atraktivni spil o ctvrtfinale proti Trnave...
Rozi | 17:02:40 17.12.2018
Tak my taky toužili po atraktivních soupeřích na turnaj Žabinských vlků. Pak bychom se mohli vymlouvat, že jsme na ně neměli.
Robo | 16:27:23 17.12.2018
Kurvabald, už podruhé souhlasím se Samim   
Rozi | 16:15:41 17.12.2018
Robo, prosím tě. Pokud vím, tak Jarda je členem Nagano týmu, mistr světa a majitel Stanley cupu.
| 1 | ... | 313 | 314 | 315 | 316 | 317 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.