Dnešní trénink - spočnul jsem sebe, dál je vás 10 do pole. Buď se někdo odhlaste dobrovolně nebo hrajte na dvě libera.
Balony někdo má? Já mám jedny, druhý by někdo měl mít u sebe.
| 17:24:41 2.1.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Vojta | 16:57:07 2.1.2019
Neboj, hokej bude, Kauli checkuje nějaký umělý kluziště v okolí Brna
| 16:50:49 2.1.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Hložis | 12:20:32 2.1.2019
Koudis: je fajn, že Tě ticho vybičovalo k tomu, žes něco napsal! Jak se vede? Kdy pozveš Glads na burgery? Pokusů na akci u Tebe už pár bylo, ale dosud to nikdy neklaplo...
Hložis | 12:19:25 2.1.2019
Vojta: v sobotu je vás 9+2, tak prosím nestraš ostatní, aby se nakonec neodhlásili!
Vojta | 11:14:00 2.1.2019
Jestli to bude s účastí na fusu jak na Nový rok, tak po celý rok, tak to abych podnítil tvoření Déčka V sobotu to dáme asi nějak na skupiny, ne? Asi nemá cenu v těch 10minutách špílu točit tři čtverky
Vojta | 20:52:49 1.1.2019
Chtěl jsem tu párkrát něco napsat, ale nechtěl jsem to sváteční ticho rušit
Koudis | 19:48:06 1.1.2019
Ty vole to se tu nestalo hodne dlouho aby tu 3 dny nebyl prispevek
| 15:03:42 29.12.2018 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
| 11:03:14 29.12.2018 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
| 23:50:06 28.12.2018 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Robo | 22:24:51 28.12.2018
Uvedl to list Jerusalem Post a senzační zpráva od té chvíle letí světem.
Takže bych počkal, jestli se to potvrdí...