Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde...nicméně nyní je to hodně proschlej chatrnej proutek, Willdo. V sobotu nejdu, není to moje věc, ale Vojta to má nastavený naprosto normálně. Ty jako informatik bys mohl vědět že měl dvě možnosti. Buďto použít dva checkboxy pro ráno a odpo a nebo radiobuton pak tam ale musel doplnit i tu třetí možnost. Když to udělal tím radiáčem, nic špatně na tom není, takže