Juro, zkuste aspoň rozcvičku vyhrotit, tam můžeme udělat i pěkné fotky a pak se uvidí...
Jura | 15:36:20 1.3.2019
Tak panove hlavne se musime predvest na hristi, aby bylo co fotit
| 15:29:19 1.3.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Švanci | 14:59:15 1.3.2019
Ja beru fotak willy a budu dokumentovat
Vojta | 14:43:36 1.3.2019
Obávám se, že budu držet na řetězech další fandy Takže to asi moc nepůjde.
| 14:42:20 1.3.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Majkl | 14:21:04 1.3.2019
Vojto, muzes podrzet kameru
Vojta | 14:09:10 1.3.2019
Sobotní zápas sezóny musím vidět! Mám vzít nějaké pyro nebo raději trenérskou tabulku?
Kauli | 19:08:56 28.2.2019
Kurva su v kine, ma to skluz, přijdu asi pozdeji o neco
Hložis | 16:50:31 28.2.2019
Tak Vojta ví, že bych si přál, aby v sobotu nastoupil, ale zatím tedy spekuluje...
Připomínám, že v případě postupu bude k dispozici kréďo na pivního bíbopa pro každýho
Vojta | 11:38:45 28.2.2019
Ano, Robo, v tom je právě skrytá pointa
Majkl | 11:28:49 28.2.2019
mne to zase takhle pripada jednodussi, takze pokud necitis formu, Vojto, tak zustan na nevim a pujde 8 hracu, co jsou na ANO