Kometa hraje extraligu od 2009, ne? Co Jirka Dopita v té první sezoně?
| 10:51:21 2.3.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
| 10:45:41 2.3.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Kauli | 10:37:36 2.3.2019
Add Sami, souhlas
| 10:18:33 2.3.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
| 9:42:37 2.3.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Sami | 0:29:10 2.3.2019
12 let??? To byl rocnik 2006/07? nooo...to sem koncil skolu, jura tim padem hral a byla to jedna ze sezon kdy hrali nejaky to semifinale 1ligy s ustim nebo chomoutama...mohl to byt Appel...byl to sice total grep ale jedinej bodovej co me z te doby napada...no a to co pises ten druhej val tak to me napada Josef Cerny?
Švanci | 0:27:56 2.3.2019
To zni, ze z toho polezou krasny fotecky Sami
Robo | 0:07:35 2.3.2019
Ja bych pro vas mel hokejovej kviz: Petr Holik je po dvanacti letech prvnim hracem Komety, kterej v zakladni casti nasbiral 50 bodu. Uhadnete (bez netu), kdo byl ten posledni pred nim? Plus pro opravdovy fajnsmekry: kdo mel jako posledni v Komete 50 bodu v nejvyssi soutezi?
Hložis | 23:18:51 1.3.2019
Inspirace pro adventní futsalisty! Zavoš ročník 78 a celá plejáda pasrů 81-84 A trénink je bojem o přežití www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga…
Sami | 21:18:35 1.3.2019
Švanci, to si děláš prdel, že...viděl jsi co je uvedeno v klíčových vlastnostech tohoto produktu???
Selfie se zkrášlovacími funkcemi
Tvar do ruky a rozměry pro přenášení
To je přísnej výběr...
| 18:39:14 1.3.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Pešta | 18:17:57 1.3.2019
Super, že je tady tolik fotografů, ještě by to chtělo časoměřiče na neděli
Majkl | 17:54:45 1.3.2019
ok, tak abychom byli objektivni, tak nafot jeden polocas svym mazlikem a jeden tim Willdovym pak to muzes/m porovnat
Robo | 17:34:38 1.3.2019
Svanci, ty mas fotak znacky Willy, nebo mu tak jenom rikas?