a fotbalgolf je asi cajk
jestli jiz v breznu nebo to nechame az na teplejsi dny abychom mohli opet nekde rozdavat radost (fotbalgolf, plazak...)
A zopakování toho nesmyslu, že kdyby byl Havran o 20 centimetrů vyšší, tak nic neřešíme, naznačuje, že je to naprostej vůl