Kauli: tak nějak jsem to s ohledem na dobré zkušenosti z minula bral, že letní příprava je ve Tvé režii. Kdybys to tedy celé nějak zařídil a dotáhl, bude to super
Závěr z diskuse je ten, že Sami navrhnul Srbskou, další kandidát jsou Pastviny, ale je potřeba to tedy obvolat, zjistit termíny, nahodit je sem a finálně si to potvrdit.
Spoléháme na Tebe, díky