Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
| 15:27:17 27.5.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Robo | 15:14:48 27.5.2019
Podle mě se hala postaví, ale ten majstršaft nestihnou...
Jinak pasři, nějaký hromadnější sledování sobotního finále Ligy mistrů asi nehrozí, když se musíte z chapadel uvolnit i tu další sobotu, co? 
Předtím mimochodem hraje Líšeň, kdyby někoho lákal fotbalovej doubleheader.
| 14:53:30 27.5.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Sami | 20:56:18 26.5.2019
Tak to už je moc. Milan Antoš si vzal málem do elektronické tužky práci maskota Macejka 
| 18:55:03 26.5.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
| 21:46:24 25.5.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Robo | 21:43:38 25.5.2019
Jinak přidám i svůj názor, a to je ten, že Bartošák podle mě není gólman na tuhle úroveň (myšleno boje o medaile). Po bitvě je každej generál, ale podle mě to s Francouzem protaktizovali. Měli mu dát šanci proti Švýcarsku a pak se rozhodnout, kdo je lepší. Ale dopředu vsadili na Bartošáka (Francouz chytal jen proti rybníkářům), ten se provařil už v ČF a teď nechytil v podstatě nic.
Robo | 21:35:10 25.5.2019
Tak promiň Willy, že Murray je na ty nazdárky prostě příliš dobrej  Jinak pro výsledek 5:1 se nepoužívá termín gigapešek, ale spojení kočka - myš 
Havran | 21:19:53 25.5.2019
Snad si Zbrojovka nechala nějaké góly i na baráž 
| 20:27:28 25.5.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Havran | 16:39:38 25.5.2019
Celtics + folf s grillem je zn ideál Karu z Orlaku beru já a snad se někdo přidá s druhou
Hložis | 8:34:23 25.5.2019
Fotbalgolf i Říčany zní dobře až na to řízení! Být od 11 na Orláku do 20 hodin v downtownu bez zlatavýho krasavce by byla hrozná řehole...
Jura | 21:18:41 24.5.2019
Wildo jj zatim vse dle planu jen skoda ze Svycari nevyradili tu Kanadu 
Jura | 21:16:16 24.5.2019
Ja urcite jdu na Celtic aji kdybych nehral, pak jsem urcite pro nejakou aktivitu a fotbalgolf je super jen presun bude asi narocnejsi pres cele Brno. A pokud se zacne lit po Celticu tak nevim zda se bude nekomu chtit jet na ten spil az v 17h...ale prizpusobim se vetsine 
Kauli | 18:12:17 24.5.2019
Výlet do Říčan se zamlouvá i mně, to by mohlo byt zajímavý zpestření, pak dojedem do centra, jedno auto muze zadaks stat na mym fleku ve Spalku klidne az do nedele/pondelka.... Klidne to asi aji odridim.
...taky by bylo hezky mit rezervacku u Koudisa...
| 1 | ... | 235 | 236 | 237 | 238 | 239 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.