Podle mě se hala postaví, ale ten majstršaft nestihnou...
Jinak pasři, nějaký hromadnější sledování sobotního finále Ligy mistrů asi nehrozí, když se musíte z chapadel uvolnit i tu další sobotu, co?
Předtím mimochodem hraje Líšeň, kdyby někoho lákal fotbalovej doubleheader.