Tento tyden z trenalu spocnu, po navratu z Panamy mi palec na pravy noze hraje barvama jak smouli omalovanky, navic to i dost boli...

K tomu se pridal jakejsi moribundus
Nedele je s otaznikem.
Btw. Koukam, ze becko dnes odehralo spily ve stylu Celticu