Juro, chápu, čili jsi už dobrousil i nebezpečenou střelu?
Jura | 13:04:08 29.4.2019
Pepika je hodne skoda Hlozi myslim ze tento vikend ti Celtink urcite vynde...co tak vim tak par nas je mimo hru vcetne me, takze predpokladam ze misto bude PS: Vojto odkoukal jsem to od tebe a uz chapu proc chces hrat v beku od tam te moc lidi nebrani
Hložis | 8:23:09 29.4.2019
Pepík Šural :(
Hložis | 7:26:08 29.4.2019
Je plánovaný na pátek 30.8. až neděli 1.9. Řekni to i pasrům ze Celticu včetně góloša!
Majkl | 23:32:41 28.4.2019
soustredko je planovany na 29.8.-1.9.?
Majkl | 18:12:52 28.4.2019
V., stats mel 6+4 ze dvou spilu, tak si to asi domyslis
Hlozi, Capa boli oci... Nevim zda z Celticu, Zbrojovky, ci Arsenalu...
Hložis | 8:44:02 28.4.2019
Pěkně Celtic! Já se plánuju zučastnit příští sobotu, pokud mě Cap nominuje. Co s ním vůbec je?
My včera oslavili titul v La lize a teď už svištíme do Valencie na polední špíl s Eibarem.
Vojta | 7:50:18 28.4.2019
Masina radil nb řádil?
Majkl | 1:10:48 28.4.2019
btw. chteli-li jste shlednout golove hody, meli jste si udelat vylet do Recek na Celtic! 6 bodu, skore 17:2, Jura Masina radil, divaku vic nez na Acku a pekna "Albanie"
Majkl | 1:07:17 28.4.2019
Secko nejlepší, Lanzi
Hložis | 17:18:17 27.4.2019
Ovšem stadec Wanda Metropolitano, sídlo Atletika a dějiště letošního finále Ligy mistrů, je kulervoucí!
Hložis | 17:17:22 27.4.2019
Dřem už 135 minut bez gólu kurvacock! A navíc jsme zjistili strašnou věc: Robo trpí pivní anorexií... Chudák
Vojta | 14:35:00 27.4.2019
ČTK :dopolední fotbalové ⚽ utkání romských klubu skončilo bez branek
Robo | 16:49:25 26.4.2019
Tak spiluvka Getaficka s Realem pripominala prekopavanou, nekteri plejeri se ani neobtezovali rozbehnout (napr jedenactka Realu s ohonem na palici), fikus zadnej. Za kvalitnim kombinacnim fotbalem zkratka clovek asi musi na Milwall.
Jinak ted pasri uz asi tri hodiny honi na San Bernabeu, Hlozis tam nejspis plni stavou kazdyho usatce zvlast