Zdar, musim se podelit o vcerejsi zazitek z hokejovych hal.
Trenink tam mela sborná, sledoval jsem je tak pulhodiny. Za plexi se kolem mě pohybovali napr Malkin, Kučerov, Kovalčuk,v gajblu Vasilevski atd.... masakr, zazitek jak prase.
Řeknu k tomu jediny. Kometa nehraje stejnej sport, sorry. Toto byl uplne jinej level, neskutecna rychlost, presnost, technika. Wow