V: Jj, je to jeho děda a jak ses na nás byl dívat na špíl proti Troubsku v Bohunicích teď na jaře, tak tam byl Peťa na tribuně i s mámou (segra Kabeho) i s ředitelem protože jeho starší brácha (myslím Jirka) za ně hraje

...a byl letos jejich nej střelec - 21 fíků