Ja jsem pro, abyste chodili behat aspon jednou tydne.
Majkl | 11:06:26 15.5.2019
jsem pro cutec na umelce ... behani necham dobrovolnikum
Vojta | 8:53:18 15.5.2019
Btw všimli jste si, že Pastovi dost spadl icetime v této sérii? (hlouběji jsem se nedíval)Teď to vypadá, že hraje tak třetí lajnu... Asi vadí trenérovi v PO ty jeho ztráty puku z přemíry risku?
Vojta | 8:44:22 15.5.2019
Mně se model s během pro dobrovolníky a následná hodina na umělce líbilVětší dřina by byla lepší, ale co už
Kauli | 8:34:56 15.5.2019
No, všichni velmi dobře víme, jak to posledni roky vypadalo. Letní příprava v podobě běhání se jeví jako nereálná.
Za fus na umělce jednou tydne zvedam ruku. Otázkou je, jaky časy by byly volny (v Komíně prime time pravidelně obsazen).
Co pro team můžu udelat, je brknout na Pastviny ohledne volnych časů....
| 21:40:59 14.5.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Ruman | 20:57:07 14.5.2019
No nějaká hospa abych taky mohl dojet?
Robo | 18:38:03 14.5.2019
Videt se s pasrama se da i jinde nez na umelce
Sami | 18:06:43 14.5.2019
Pro 1x týdně umělka s nějakým i běháním jsem jednoznačně ANO...chci Vás vidět a čutnout si
Hložis | 17:31:09 14.5.2019
Kauli: to si děláš kozy, ne...
Vojta | 15:44:05 14.5.2019
Žádám tedy o schůzku s vedením Individuálně se třeba fotbálky na umělce jako loni dělají blbě. Navíc pak sedět sám na pivě...
Kauli | 14:50:59 14.5.2019
...klasicky docitam fórum za par dnů...
Hlozi, letní příprava bude letos po dohodě s vedením individuální.
Jura | 12:19:46 14.5.2019
Me tedy prijde uplne marnej Voras. Cekal bych od toho spilmachra mnohem vic a dle.me je to pak videt i na vykonu Simona