Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
| 11:03:03 4.6.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Robo | 10:05:50 4.6.2019
Cucy klasicky velmi trefně: www.seznamzpravy.cz/clanek/i-s…
| 10:01:38 4.6.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Robo | 9:48:31 4.6.2019
Na Orláku mají k výběru několik pizz. Neříkám, že je to nějakej gastroorgasmus, ale ta, co jsem si dal, byla v cajku a i ostatní ji podle vzhledu hodnotili pozitivně.
Majkl | 9:15:02 4.6.2019
hmmm, souhlasim s Robem, ze ta nabidka jidla je provar (cena/vykon...cas), ale je zaroven skoda spolu neposedet uz před FOLFem...nevim moc jak z te pasti ven. Napada me leda Robem navrhovana varianta obed "doma"/ pasri na Orlaku objednat nakej rozvoz - pizza/burgerInn apod. Hlozi, v klidu  v zanovnim aute jsem jeste neboural  
Hložis | 8:10:58 4.6.2019
Ad Zbrojovka - já byl nadšenej z výkonu na Srbské, byl jsem tam po roce a rozdíl ve způsobu hry byl markantní. Doufám, že Bartoň udrží kádr, případně přivede i někoho mimo třetí slovenskou ligu. Pak věřím, že je Šustřík do té ligy dotáhne. A že Příbram půjde příští rok už konečně do prdele.
Hložis | 8:06:04 4.6.2019
Můj pohled na oběd na Kšírovce:
- na Orláku mají podle mě jen paras v rohlíku apod.
- na Kšírovku už přijedou další lidi a můžeme tam společně chvíli posedět, než půjdeme rozdělení do flightů na hřiště
- z Orláku na Kšírovku můžu ještě řídit a pomoct tak Majklovi v náročné roli řidiče zánovního vozu v průběhu celého dne 
Robo | 23:34:51 3.6.2019
Co se týče dění v Příbrami, tak Ardeleanu byl otřesnej a ve spojení s Jihlavou se znovu ukázalo, jak odporná žumpa českej fotbal je. Prostě arogantní demonstrace moci. Dokud to bude řídit estébácka kurva, tak to prostě bude vypadat takhle.
Ale zároveň souhlasím s Pešim, že Zbrojovce to sice uškodilo, ale baráž jí to neprohrálo. Jak celý jaro odehrála skvěle, tak špíl v Příbrami jí prostě nesedl. Jediná střela na bránu je zoufale málo a vůbec nebezpečných akcí tam bylo minimum (i když některý taky odfoukly nesmyslně odmávaný ofsajdy). A když už se to Růskovi ideálně odrazí na hranici vápna, tak to narve kamsi na tribunu. V lize by to určitě Brnu slušelo víc než Příbrami, ale ta byla o ten fousek v tom dvojzápase lepší (nebo šťastnější, že začínala první zápas venku a ty góly se počítaly víc). Ukázalo se, že Zbrojovka má velice málo aspoň trochu nadstandardních hráčů na ligu, v podstatě to ukázal pouze Magera. Ale třeba Štepanovský, kterej celý jaro ve druhé lize odtáhl, byl proti Příbrami úplně jalovej. Škoda už to má asi za sebou, Přichystal je rychlej a dravej, ale góly je schopnej dávat jen v MSFL, nedělní špíl nevyšel ani jinak slušnýmu Šumberovi, podpora z krajů obrany byla velice slabá. Prostě to v Příbrami nebyl ligovej výkon. Že tam Ardeleanu čaroval, to se shodneme, ale v tomto případě víc brečí fanoušci než samotní hráči nebo Šustr (před kterým velkej respekt).
Robo | 23:23:57 3.6.2019
A co takhle se vykašlat na fotbalgolfu na to jídlo? Nejsem úplnej soooc, ale dávat 250 za gulyho se mi nechce a jeden toust je o hovnu. Ti, co budou na Celticu, se klidně můžou najíst na Orláku, a zbytek si může dát chálku doma a dorazit na folf už najezenej. Ušetří se tím love i čas, protože kdo ví, jak by to tam stíhali vařit. Stačí tak dorazit až na hru a o to líp se nazunknout už v Řečkách místo srkání Heinekenu 
| 21:59:27 3.6.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Hložis | 21:57:28 3.6.2019
Sobotní fotbalgolf je potvrzenej, ale je tam souběh s dnem dětí, což nás nějak extra neomezí při hře, ale mírně v nabídce občerstvení - můžeme mít:
1) studenej vál - nějaké sendviče (tuňák, prosciutto, roastbeef) za 75 Kč/ks (velikost neznám)
2) teplej vál (250 Kč/os.) - gulage s pečivem, vepřová panenka ve slanině s bramborama nebo krkovice se salátem

Měli bychom se nějak společně rozhodnout a ideálně i ve čtvrtek nahlásit počet lidí. Tak snad se to podaří 
Havran | 18:04:51 3.6.2019
Peši ano bylo to jasné a také se to potvrdilo.... Jenom mě zaráží to, že i z tvé reakce je zřejmé, že je to jako normální věc a prostě se s tím musí počítat. Nechápu proč si to nechají líbit kluby, sponzoři, fanoušci i stát, který pumpuje do fotbalu milirdy peněz... a co na to Mira Pelta? :)
Majkl | 15:50:56 3.6.2019
Vojto,  ktery z mych navrhu ti pripomina borcus?
Btw. tohoto typu vyletu se zrejme nemam v planu ucastnit,  staci pocestne Metro/Pitkin/...
Vojta | 13:29:15 3.6.2019
2Kauli - první trénink je v úterý nebo ve středu?
Vojta | 13:28:35 3.6.2019
2MAjkl - hele, do borčusu můžeme jít potom 
Mně se líbí nápad Čáp.
| 1 | ... | 231 | 232 | 233 | 234 | 235 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.