Mapoval jsem aktuální sitauci s velkým fotbalem v sobotu. Nabízí se zajímavá změna. Ať máme předem jasno, hlasujte prosím v dotazníku. Hospy jsou samozřejmě na obou hřištích, výkop je ve stejný čas (17h), soutěž je teoreticky na stejné úrovni, místa na tribunách snad nebude třeba rezervovat ani v jednom případě