V českým hokeji podle mě nelze pohoňkávat nad ničím. Jedinej Pasta za 1, Hertl, Rittich 2 a zbytek průměr až podprůměr. Pro mě jako silnýho fandu hokeje z 90s je současnej stav totálně tristní.
Jo tenis, to je jiná písnička - pojďme zafandit, aby se holky potkaly ve finále