Proč furt musím mít takovýho gigapeška
Ale je teda třeba uznat, že první fíkus byl příkladem neskutečné demence. Čtyři pasři se shluknou kolem rozhodčího a divoce na něj cosi gestikulují (přitom sudí faul na Japonce nepískl, takže ani neměli proti čemu protestovat), zatímco se japonskej pasr v klídku zvedne ze země, sebere balon a nerušeně odcentruje. Takovýhle ocaství sem dlouho neviděl