Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Sami | 16:20:14 14.2.2019
Večer dojdu
Havran | 23:52:59 13.2.2019
Hloži nejde mi taky vylistovat účast? Ať vím kolik sem prodrbal času :) Díky
Hložis | 18:39:26 13.2.2019
Švanci | 18:37:36 13.2.2019
Willy by nam to mel s tou ucati osvetlit v nejake statistice. 
Hložis | 18:33:25 13.2.2019
Na zítřek je nás 5+1, to hovoří za vše. Takže půjdu i já s bolením v krku, jako vždy, abychom to nemuseli celé spočnout.
To se všichni přihřívate s Valentýnem nebo běháte jako prašivci? Kde jsou ty davy zájemců, kteří tu bili v létě na poplach při úvahách o redukci tréninků? Minulou středu nás zachraňovali borci z C, je to furt dokola.
V létě jasná redukce na jeden trenál...
Rozi | 17:29:17 13.2.2019
absurdní debata
Švanci | 17:27:00 13.2.2019
Ja bych si v tomto nebral extra priklady v teto sezone. V teto sezone nas porazil prakticky kazdej. Jinak s tim pohybem a porazkama od atletu si staci vzpomenout na par poslednich zapasu s BPA, Lisni ci Panamou - to teda pro me nejsou zadni atleticti zajici, ale prave definice nehybnych pasru.
| 15:24:48 13.2.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Vojta | 15:16:38 13.2.2019
To je prave ono, v urcitem (nasem) veku uz obecny um nenatrenujes, zatimco fyzicku stale slusne ano. 
A pokud ten um uz mas, tak muzes srat na mizejici kondici. Áe to prave neni nas pripad, cili proto ten les
Sami | 15:10:40 13.2.2019
Takže si myslíš, že Květnice nás poráží fyzičkou a ne fotbalovou kvalitou??? Ale o tom jsem nepsal. Psal jsme o tom, že ve 40 už se fyzička trenuje a vylepšuje mnohem hůře než v 25. A tím pádem, že ten fotbalový um je ve vyšším věku podstatně důležitější než v mládí. 
Vojta | 15:02:32 13.2.2019
Tady je videt ten jiny nazor. Myslim, ze 8 nabehanych pasru/atletu (kteri neumi "zatacet") nas porazi. Zatimco 8 pasru, kteri se vubec nehybou (pro nazornost prikladu opet myslim prakticky absolutme), nas myslim neporazi. A vek v tom myslim nehraje zas nejak zasadni roli, viz Kvetnice.
Sami | 13:52:00 13.2.2019
Já mám Vojto hlavně takovej pocit, že fyzičkou to člověk dokáže/dokázal a hlavně by měl/má zlomit ve věku 18-28 let. Během těchto let, kdy je fyzička a příprava na zápasy zásadní by měl nasbírat zkušenosti a vytříbit kvalitu, které by měl v době karierního babáčka neřkuli podzimu až nedejbože Mikuláše houfně zúročovat. JInými slovy - po lese Vojto můžeš běhat jak chceš, ale mám obavu, že už to z Tebe v předvečer Mikuláše lepšího fotbalistu neudělá 
Ruman | 12:41:05 13.2.2019
Kluci nechci Vám do tohoto témě ohledně zlepšení naší hry nějak zasahovat ale: Měli bychom se zamyslet nad tím jak zahrávat stardantky. Naučit se něco z čeho budeme těžit. 

A další bod přecházet z naší obrany do útoku. Což mě aspoň osobně přijde, že to strašně taháme po lajně a výsledek je takový, že netrefíme bránu nebo je z toho brejk. 

Vojto ohledně fyzičky máš pravdu ale tak z 35%. Když borec bude mít naběháno tak to znamená, že umí "zatáčet" na hřišti? 
Vojta | 12:35:00 13.2.2019
Tak treba pokus situace resis s tím, že máš více času (seš někde dřív) a s klidnějším dechem, tak je mnohem větší šance, že je vyřešíš lépe, než když máš tep 200 a/nebo málo času, protože seš tam pozdě... 
Majkl | 12:18:09 13.2.2019
podle me budem vyhravat vice, kdyz budeme davat vice branek nez souper, tzn. promenovat sance a nedelat hloupe individualni chyby - nevim na co z toho ma kondice nabrana behanim po lese vliv...?
| 1 | ... | 286 | 287 | 288 | 289 | 290 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.