Koukam, ze odezva na Hlozisovu vyzvu presne odpovida soucasnymu rozpolozeni Glads

Me takhle z prvni napada ozivit davnou tradici Mamuticenka, mne osobne se dobre sedi v Panoptiku, dobry to bylo v te knajpe, jak mel Johnny tu rumovou degustaci, cajk je Immigrant na Veveri. Ale vzhledem k tomu, ze asi nejsme jedini, koho napadlo jit v patek lejt, tak beru cokoliv v centru (nebo blizkym okoli). Beztak to vypada na hodne komorni session