Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Hložis | 8:35:04 23.2.2019
Santi Cazorla: prostě bulvárek no 
Švanci | 3:14:58 23.2.2019
To je Hlozis kapitan tymu Troy Deeney, ktery dal 2 goly, takze max maly provarecek. Proc ne.. 
Hložis | 23:33:23 22.2.2019
Bohužel provar idnesu - místo autora hattricku, zmíněného i v titulku, jena fotce gorilka s obnažením...
www.idnes.cz/fotbal/zahranici/…
Hložis | 19:51:41 22.2.2019
Ve středu jsme naopak zahráli velmi dobře. Přístě Mediální mrdky vyklepnem! 
Vojta | 19:35:30 22.2.2019
„Tak co říkáš na Kometu?“
„Co bych říkal? Prach, led, špína?“
„Chceš po hubě?“
Není lehké být v Brně astrofyzikem.
Jura | 19:29:35 22.2.2019
Jako jo vcera nas vykon nebyl oslnujici...ale na druhou stranu dle.meho nazoru vcera hrali borci o dost lepe nez v prvnim zapase 
Vojta | 18:15:55 22.2.2019
Hele, navazet se tady furt do borca, ktery se nas snazi burcovat a poukazuje na nase tymovy provary mi prijde spatny 
| 17:58:02 22.2.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Robo | 17:43:06 22.2.2019
Já jsem dostal jeden lacinej gól z dálky plus mě jednou přechcal Staroch. Ale ty doklepávky ze druhé půlky na mě nesváděj 
Rozi | 17:00:48 22.2.2019
Tak nás pozdní příchod je tvoje vína. Kdybyste jako novináři psali a zabirani parkovist soukromými subjekty tak jsme nemuseli parkovat na lesne. Navíc zapomínás na fakt, že jsi vůbec nezachytal. Ta nejistota v zádech, to nepřidá!
Robo | 16:45:34 22.2.2019
No on je přece jen rozdíl, jestli seš pozdě na srazu v kabině (zvlášť o minutu) nebo přímo na hřišti, kde už je nastoupenej soupeř, ale když mezi tím nevidíš rozdíl sám, tak to nemá dál cenu.
Vojta | 16:20:58 22.2.2019
Pri vsim respektu k souperi si myslim, ze bychom ho meli porazet a to jasne. 
| 16:07:43 22.2.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Robo | 15:49:44 22.2.2019
Tak letos se s tebou většinou míjím, takže ti možná za poslední dobu křivdím, ale v dlouhodobým měřítku vím, že patříš (stejně jako já) k největším opozdilcům. Pokud sis to vzal k srdci a letos si tento neduh odstranil, tak se ti omlouvám.
Každopádně znovu opakuju, že se tu čílím nad včerejším (z mýho pohledu) odfláknutým tréninkem. A opravdu si nemyslím, že by nějakým zásadním důvodem bylo, jestli někdo přišel ve 20:22 nebo jsem se po telefonátu Franzovi podíval, jak hraje Plzeň.
| 15:29:39 22.2.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
| 1 | ... | 279 | 280 | 281 | 282 | 283 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.