Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Pešta | 16:32:01 16.3.2019
Já jsem taky pro. Akorát tam podle mě bude problém s parkingem. 
Vojta | 16:05:36 16.3.2019
Ja rad pujdu a jsem pro Capa. 
Robo | 14:40:14 16.3.2019
Já jsem pro. Rozhodně lepší než srkat jedno pivo v posh prostředí u ubrusu. Akorát si myslím, že víc než deset se nás nesleze.
Sami | 14:21:29 16.3.2019
Pasros, co rikate na navrh zitra vecer po spile zajit na spolecnou veceri? Bily beranek je provar, zaviraji v nedeli brzo a vari do 20:30. Sel bych do Capa, je to blizko, stejne budou nejaky auta. Maji do pulnoci, pivo i jidlo cajk. Rovnou zamluvim 15 fleku, zitra to pripadne zredukuju...kdyztak pls napiste kdo pudete budu si to nejak prubezne scitat 
Kauli | 13:19:49 16.3.2019
...skoda toho prvniho spilu...
| 7:58:29 16.3.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Vojta | 7:12:47 16.3.2019
Ja myslim Vlasy, ze si muzes doma zustat se svyma bacilama, je mas docela dost. Navic se treba rozhoupe Willy
| 22:01:00 15.3.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
| 21:19:25 15.3.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Robo | 20:27:09 15.3.2019
Toto je mistrovství světa klubů, což je úplná blbost, která nikoho nezajímá. A tahat velkokluby při té porci špílů, co mají, v červnu na jakejsi turnaj o ničem, je fakt úplná pakárna.
Jinak já jsem výrazně proti rozšíření klasickýho MS, ale je potřeba přemýšlet i tak, že já, potažmo fanoušci v Evropě nejsme pupek světa. Všechny ostatní světadíly chcou na MS víc týmů, dokonce i jižní Amerika. Třeba je nebaví se dívat na špíl typu Dánsko - Srbsko, ale raději se podívají na zápas Dánsko - Paraguay/Burkina Faso/Honduras/Uzbekistán, kterej sice nebude tak kvalitní, ale budou mít pocit, že se to týká i jich. Mně se to třeba nelíbí, ale snažím se respektovat i pohled odjinud. Když se člověk dívá na svět jenom pohledem já, já, já, tak z toho nevzejde nikdy nic dobrýho.
Samozřejmě hlavním důvodem jsou peníze, peníze, peníze, peníze, peníze a až kdesi v dálce něco jinýho. Ale co jsem vyrozuměl, tak většina fanoušků mimo Evropu chce mít na MS víc týmů ze svých kontinentů. A vzhledem k tomu, že Evropa tvoří jen 1/7 obyvatel planety a fotbal je naprosto globální sport, tak si nemyslím, že by měla mít v tomto ohledu monopol na pravdu.
| 19:44:00 15.3.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Hložis | 16:57:26 15.3.2019
Sraz spíš přímo v Tišnově - kdo chce jet nějak společně, domluví se individuálně (např. Líšeňský expres).
Vojta | 16:47:39 15.3.2019
Add Tisnov - sraz bude v Keniku na nadru? Ja musim jet autem, takze muzu nekoho nabrat. Chce nekdo?
Kauli | 12:27:56 15.3.2019
No, ale uvidis ho zase az za 3/4 roku Rumi, kdyz dobre....
Ruman | 11:46:49 15.3.2019
Ja se přiznám, že su hotové bo konečně útočník co se nebojí a lepí mu to. 
| 1 | ... | 262 | 263 | 264 | 265 | 266 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.