
Brňáci teď můžou buď mrmlat mantru o druhým největším městě a čekat až přijde novej majitel, anebo chodit na Flintu. Předpokládám že současné fotbalové prostředí nikoho moc neláká pro vyhození lovů z okna a poslední majitel za kterého jsme hráli poháry skončil v lochu...