Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
| 14:46:39 10.4.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Švanci | 12:28:03 10.4.2019
Je tohle rasisticke nebo je to ukazka prepjate ultrakorektnosti? 
www.idnes.cz/ekonomika/zahrani…
| 12:18:58 10.4.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
| 8:48:47 10.4.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Šprt | 23:29:56 9.4.2019
Už se těším jak se na závěrečné rozesadíme ke stolům po pěti a všechno si to zařveme 
| 16:03:30 9.4.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
| 15:53:34 9.4.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
| 12:02:42 9.4.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
| 10:59:29 9.4.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Bílý rozlobený muž | 10:12:44 9.4.2019
Dle mého zjištění řvali na Lakatoše zejména 15ti letí!
| 9:55:31 9.4.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Robo | 8:39:41 9.4.2019
Hlavní výmluva byla, že nám bylo 15 a neřvali jsme to na nikoho, koho to mohlo urazit. Ale ohledně rasismu mám už drahně let konstantní názor, tak je dost unfair vytahovat tuhle blbůstku z dětství. Spíš mě zaráží, proč máš potřebu do mě furt přes fórum rýpat. Jestli bez navážení do někoho nemůžeš vydržet, nebo jestli máš neustálou potřebu obhajovat takovej hnus jako rasismus a jeho projevy jako pokřiky vymaštěných kokotů na hokeji. Nevím, co z toho je horší 
Já jsem si taky mohl odpustit sem ten odkaz vkládat, ale je o mně známo, že se mi podobný projevy hnusí a navíc jsem chtěl výjimečně i ocenit reakci LZ, která mě překvapila a potěšila. Ale co vede tebe k tomu, abys mi to tu vracel a vytahoval jakejsi imbecilní popěvek z gymplu a tím nepřímo bagatelizoval chování téhle lůzy, mi vážně (a teď opravdu vážně a ne jen řečnicky) není jasný 
Rozumím tomu, že někomu vadí současná hyperkorektnost, ale její škodlivost se pořád ani náznakem nedá s reálným rasismem srovnávat. A odsuzování jasných rasistických projevů není žádným příznakem hyperkorektnosti, ale normální lidskej přístup. Proto mě udivuje, že proti tomu máš Willy potřebu pořád nějakým způsobem reptat a brojit, z čehož vyplývá, jako bys ty projevy jako řvaní na Lakatoše nebo dělání "huhuhu" na černý sportovce obhajoval, že je to tak v cajku. Což se mi nechce věřit, ale jiný vysvětlení toho, co tu někdy předvádíš, už mi docházejí.
Hložis | 22:38:48 8.4.2019
Švanci:  Edukace je vždy na místě, já to ocenil 
| 22:18:46 8.4.2019 | INTERNÍ PŘÍSPĚVEK
Pro zobrazení příspěvku se přihlašte.
Švanci | 22:06:56 8.4.2019
To je kvůli tomu, že na kostce jelo málo sloganů typu: děkujeme, že fandíte slušně. Jinak by se to nestalo, takhle si to chudák smečka na Kometě nemohla uvědomit. 
| 1 | ... | 252 | 253 | 254 | 255 | 256 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.