


A určitě se to dnes tady nerozesekne...To je naivní. Přece víme, že i na zápasy v sezóně to nevíme 2 dny přdem, natož 14 dnů předem
Kdyby byla krize a nikdo z 6 na "Chci, ale nevím" nešel, tak určitě někdo dopadne z Blažek





Takže taky přemýšlím koho ještě povolat...