
Příští sobotu večer je to pak i v letňáku Scaly...
S hráčema měl nastupovat Davídek a o přestávce rozdávat radost na velkým place, ale bohužel nejsme v Brně, takže počítám až 3.8. na Hradec Králové.
Nevím, jestli je to od Berbra a spol. výsměch Brnu, nebo jim jenom nedocvaklo, že tam bude dost lidí, co mají baráž o ligu ještě v živé paměti
), takže s tebou zašprechtím zítra na bejzu a s dalšíma snad v pátekson