Juro, vysvětlení je prosté. Možnost nahlásit účast se v GISu "odemkne" až v určitou dobu a třeba já si to nenačítám každej den znovu, abych zjišťoval, jestli už se můžu nakliknout, nebo ještě ne. Takže když Hložis poslal mail, tak jsem mu rovnou odpověděl, ale v GISu jsem se nahlásil až teď, když jsem viděl tvou připomínku